KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13327121
nr 1332 7121
Gunnar Greiber
(1919-2011), Sverige
Oljemålning, Figurativ komposition. Signerad. Olja på duk, 89x115cm
Gunnar Greiber, svensk målare född 1919 i Stockholm.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 8 juni 2020
kl 18:54:03
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr